image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vizesi İçin Dilekçe Örneği Nereden Bulunabilir?

İngiltere Turistik Vizesi için dilekçe örneği olarak başvuru dosyasına eklenebilecek ve kişinin seyahati ile ilgili çeşitli bilgileri (seyahat amacı, süresi vb.) beyan etmek için kullanacağı dilekçeler sayılabilir.

İngiltere Turist Vizesi, sadece İngiltere’ye değil diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’ya da seyahat hakkı sunan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Turistik Vizesi başvuruları için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru ücretleri yatırıldıktan sonra ilgili formların doldurulması, öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılmasına ihtiyaç duyuluyor ise buna uygun prosedürlerin takip edilmesi, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılmaktadır.

Uzmanlarımız gerekli gördükleri durumlarda başvuruyu destekleyecek ya da başvurunun gerektirdiği çeşitli ek belgeleri isteyebilmektedirler. İngiltere Turist Vizesi başvuruları için eklenebilecek dilekçeler bu belgelere bir örnektir. İngiltere turistik vizesi için dilekçe örneği olarak kişinin İngiltere’ye seyahat amacını, süresini, nerelerde bulunacağını ve konaklayacağını bildiren, İngiliz Konsolosluğuna hitaben İngilizce yazılacak olan dilekçeler sayılabilir. Bu dilekçelerin içeriği, hazırlanmaları ve vize başvuruları ile ilgili diğer her türlü konuda detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları olumlu sonuç alınması zor olan başvurulardır. Vize başvurularında gereken belgelerin özenle hazırlanması ve prosedürlerin titizlikle takip edilmesi gerekmektedir. Başvuru dosyalarında herhangi bir eksiklik ya da hata bulunması vize reddi alınmasına yol açabilmektedir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, vize başvurularının gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 838 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular