image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vizesi Almak Zor Mu?

İngiltere vizesi başvuruları, olumlu sonuç alınması zor olan başvurulardır. “İngiltere turistik vizesi almak zor mu?” ve benzeri sorularınıza cevap bulmak, vize başvuruları, prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür konuda detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turistik Vize/İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’ye ve diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’e kısa süreli (1 yıl içerisinde toplamda en fazla 6 ay) seyahat hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. “İngiltere turistik vizesi almak zor mu?” sorusunun cevabı “evet” olmakla beraber prosedürler dikkatle takip edildiği ve başvurular özenle hazırlandığı takdirde vize almak mümkün olabilmektedir.

İngiltere Turistik Vize başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, başvurulan İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi türünün seyahat amacıyla örtüşüyor olmasıdır. İngiltere Turistik Vize sahiplerine Birleşik Krallık’a 1 yılda toplamı 6 ayı geçmeyecek sürelerle seyahat etme hakkı tanımaktadır. Daha uzun sürelerle İngiltere’de kalmak ya da farklı amaçlarla (çalışmak, akademik araştırma yapmak vb.) İngiltere’ye gelmek isteyenlerin amaçlarına uygun bir vize türüne başvuru yapmaları gerekmektedir. İngiltere vizesi türleri, farklı vize türlerinin hangi amaçlarla kullanılabileceği vb. konularda detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları karmaşık yapıdaki başvurulardır. Başvurularda oluşabilecek en ufak bir hata veya eksiklik vize reddi alınmasına yol açabilmektedir. “İngiltere turistik vizesi almak zor mu?” sorusunun cevabı “evet” olsa da başvuru sürecinin titizlikle izlenmesi ve gerekenlerin özenle hazırlanması durumunda başvurunun başarılı olma ihtimalinin yükselmesi mümkündür. Vize başvuruları, prosedürleri, işlemleri, gereksinimleri ve benzeri her tür konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmeniz vize başvurularınızın mümkün olan en doğru ve tam şekilde hazırlanmasına yardımcı olacak ve başarılı olma ihtimalinizi yükseltebilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmıştır. Vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında profesyonel destek almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 1043 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular