image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere turistik vize gerekli belgeler, vize türüne ve vizelerin gereksinimlerine göre farklılık gösterebilmektedir.

İngiltere turist vizesi başvurularında, diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi teslim edilmesi gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler, başvuru süreci için gerekli temel belgeler olabilecekleri gibi başvuru sürecini olumlu etkileyebileceği düşünüldüğü takdirde başvuru dosyalarına eklenebilecek ek belgeler de olabilmektedir.

İngiltere turist vizesi gerekli belgeler arasında uzmanlarımız tarafından sunulacak olan belge listesinde yer alan belgeler içerisinde tercümesi gereken belgelerin tercümeleri, İngilizce doldurulacak olan başvuru formu yer almaktadır. Aynı zamanda başvuru sahiplerinin biyometrik bilgilerinin (fotoğraf ve parmak izi) başvuru dosyası ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Başvuru sahipleri başvuru dosyalarının oluşturulması için gereken temel belgelerin ve gerekli hallerde konacak ek belgelerin ne olduklarını firmamız uzmanları ile iletişime geçerek öğrenebilirler.

İngiltere turist vizesi gerekli belgeler aynı zamanda başvurulan vize türünün gerektirebileceği ya da uzmanlarımızın başvuru dosyasına eklenmesine gerek duyabileceği belgeleri de içerebilmektedir. Bazı İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi türlerinin başvurularının yapılabilmesi için gerekebilecek belgelere örnek olarak Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurularında yer alan, verilecek eğitimin içeriğini ve eğitim takvimini içeren bir belge gösterilebilir. Bu tür gerekli belgelerin yanı sıra başvuruları destekleyici belgeler de başvuru dosyalarına dahil edilebilmektedir. Örneğin, başvuru sahiplerinin İngiltere seyahatlerinin sonunda ülkelerine mutlaka dönüş yapacaklarını göstermek amacıyla ülkelerinde mülk ve iş sahibi oldukları, aile üyelerinin burada yaşadığı vb. hususları belgeleyen tapu belgesi, maaş bordrosu gibi belgeler başvuru dosyalarına eklenmelidir. Ek belgeler, kullanımları, hangi durumda gerekli olabilecekleri gibi bilgileri firmamız uzmanları ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, vize başvuru süreçleri ve gereksinimleri, işlemleri ve prosedürleri, vize başvuruları için gerekebilecek belgeler ve ek belgeler, ek belgelerin içerikleri vb. konular hakkında detaylı bilgi ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bu sayfa 870 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular