image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turistik Vize Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

İngiltere turistik vize fiyatları başvurulan vizenin türüne, öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanılıp yararlanılmadığına ve benzeri unsurlara bağlı olarak değişebilmektedir.

İngiltere turistik vize fiyatları dahilinde olan ve başvurunun yapılabilmesi için büyük önem taşıyan belgelerden birisi başvuru formudur. Başvuru formunun doldurulabilmesi için vize/başvuru ücretinin yatırılması gerekmektedir. Başvuru formu doldurulmadığı takdirde başvurunun tamamlanması mümkün olmayacaktır.

İngiltere turistik vize fiyatları üzerinde etkisi olan etmenlerden birisi, prosedürleri için ayrı ücret ödenen öncelikli/hızlandırılmış servislerdir. Öncelikli servisler, vize başvurularının normal değerlendirme süresi olan ortalama 3 haftadan (15 iş günü) daha hızlı sonuçlanabilmesi için kullanılabilmektedirler. Öncelikli/hızlandırılmış servisler vize başvurularının sonuçlanma süresini 5 iş gününe (Öncelikli Servis) veya 24 saate (Süper Öncelikli Servis) kadar kısaltabilmektedirler. Öncelikli/hızlandırılmış servislere ihtiyaç duyulması veya bu servislerin kullanılmak istenmesi durumunda başvuru sahipleri ek ücret ödemek durumundadırlar.

İngiltere turistik vize başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi, vize ücretlerinin seneden seneye farklılık gösterebiliyor olduğudur. Her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yıl sona ermektedir ve bundan dolayı vize ücretlerinde oynamalar gerçekleşebilmektedir. Vize ücretlerini etkileyen etmenlerden bir diğeri ise vize ücretlerinin dolar kuru üzerinden işlem görüyor olmalarıdır. Bunun sonucu olarak dolar kurunda oluşabilecek değişikliklerin vize ücretlerini doğrudan etkilemesi söz konusudur. Sürekli değişim halinde olan vize ücretleri hakkında en güncel bilgiyi firmamız danışmanları ile görüşerek edinebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile ofislerimizi ziyaret ederek veya İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize ücretleri, öncelikli/hızlandırılmış servis ücretleri, danışmanlık ücretleri ve vize başvuruları hakkında güncel bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 953 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular