image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Şartları Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi şartları, başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi, alındığı takdirde vize sahiplerine Birleşik Krallık’a (İngiltere, Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler) kısa süreli seyahat imkânı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi İngiltere Turist Vizesi alınması için çeşitli şartların sağlanabilmesi gereklidir.

İngiltere Turist Vizesi şartları arasında en önemlilerinden birisi başvuru sahibinin İngiltere ziyareti esnasında geçerliliğini koruyacak (en az 1 yıllık) pasaport sahibi olmasıdır. Geçerli pasaport sahipleri o pasaportu kullanarak başvurabilirler. Geçerli ve başvuru sahibinin İngiltere seyahati boyunca geçerliliğini koruyacak olan bir pasaportun bulunmaması halinde başvuru işlemlerine başlanması mümkün olmayacağı için her başvuru sahibinin İngiltere’de kalacağı süre boyunca geçerli olacak bir pasaporta ihtiyacı bulunmaktadır.

Pasaportu olan kişiler CSS Legal uzmanlarıyla başvuru işlemlerini başlatabilirler. İngiltere Turist Vizesi şartları arasında büyük önem teşkil eden unsurlardan biri başvurulacak İngiltere Turist Vizesi türünün, başvuru sahibinin seyahat amacına uygunluğudur. Buna bağlı olarak başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar bulunur. Bu şartlar gereğince de uzmanlarımızın başvuru dosyalarına eklemek için isteyebilecekleri belgeler ve kişinin durumuna göre ek belgeler de bulunabilmektedir. Vize türleri, şartları ve başvuru işlemleriyle ilgili detaylı bilgi ve başvuruda profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile görüşebilir, İngiltere Turist Vizesi şartları, vize başvuruları için gerekli koşullar, vize gereksinimleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel yardım alabilirsiniz.

Bu sayfa 952 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular