image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Red Nedenleri Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi red nedenleri olarak genel ret nedenleri ve vize türünün kendine özel ret nedenleri bulunur.

İngiltere vizesi başvuruları, başvuru dosyası, vize türünün şartları, başvuru sahibinin taşıdığı şahsi ve maddi şartlar gibi hususlarda herhangi bir eksiklik ya da hata olması halinde çeşitli gerekçelerle reddedilebilecektir. İngiltere Turist Vizesi red nedenleri olarak genel ret nedenleri ve vize türünün kendine özel ret nedenleri bulunur.

İngiltere Turist Vizesi red nedenleri, başvuruda hata, eksik, yalan beyan vb. bulunması, kişinin ya da sponsorunun Birleşik Krallık’ta masrafları karşılayabilecek finansal şartlarının olmaması, yanlış İngiltere vizesi türüne başvuru yapılması, başvuru prosedürüne uyulmaması, başvuruda yalan beyan olması, başvuru dosyasında sahte evrak olması, başvuru yapılan vize türü ile başvuru sahibinin gidiş amacının uymaması, kişinin gösterdiği paranın kaynağının yasal olmaması, başvuru formun eksik ve/veya hatalı doldurulması, vize başvurusundan önce belirli süre banka hesabında para tutmaması, kişinin geri dönmeyeceğine dair bir kanaatin oluşması gibi sebeplerdir.

Vize başvurusundan İngiltere vizesi reddi almak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilir. Başvuru işlemelerini firmamızla başlatan başvuru sahiplerinin öncelikle başvuru yapacağı vize türünün uzmanlarımızca saptanması ve ardından diğer prosedürel işlemlere geçilmesi gerekir. Başvuru yapılacak vize türünün belirlenmesinin ardından uzmanlarımız başvuru sahibinin kişisel durumuna göre bir belge listesi hazırlamaktadır. Başvuru sahibi bu belgeleri temin ettikten sonra ise firmamızca belirlenen limitleri aşmamak kaydıyla tercümeleri ekstra ücret alınmaksızın yapılacaktır. Bunların ardından başvuru ücreti ödemesinin yapılması ve başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Sonrasında randevu alınarak başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin (fotoğraf ve parmak izleri) İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesiyle başvuru gerçekleştirilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1448 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular