image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Randevu Nereden Alınır?

İngiltere Turist Vizesi randevu İngiliz Konsolosluğundan değil, uzmanlarımız tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, sahiplerine İngiltere’ye ve farklı bir vize ihtiyacı olmaksızın diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’e kısa süreli seyahat imkânı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının yapılabilmesi için firmamız uzmanlarınca tedarik edilecek belge listesindeki belgelerin derlenmesi, gerektiği yerlerde belge tercümelerinin yapılması, başvuru ücretlerinin ödenip gerekli başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanan başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahibince teslim edilmesi gerekmektedir. Bu başvuru prosedürü işlemlerinden herhangi birinin atlanması ya da eksik yapılması durumunda başvuru sahipleri vize reddi alabilirler.

Türkiye’den yapılan bütün vize başvurularının değerlendirmeleri İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında İngiliz Başkonsolosluğuna, Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğuna, Ankara’da bulunan İngiltere Büyükelçiliğine ya da İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğuna doğrudan başvuruda bulunmak mümkün değildir. İngiltere Turist Vizesi ve diğer tüm İngiltere vizesi başvuruları İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Bursa ve Gaziantep’te bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevular ile gerçekleştirilmektedir. İngiltere Turist Vizesi randevu alımı, vize işlemleri, gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyenler uzmanlarımız ile iletişime geçebilirler.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere ve Türkiye içerisinde ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Turist Vizesi randevu alımı, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, prosedürleri, işlemleri, vize başvurusu için gerekli belgeler ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi almak veya CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek bizimle irtibat kurabilirler.

Bu sayfa 1017 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular