image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Mülakat Şartı Var Mıdır?

İngiltere Turist Vizesi mülakat şartı taşımamakla beraber, nadir durumlarda başvuru sahiplerinin mülakata çağırılmaları söz konusudur.

İngiltere Turist Vizesi mülakat şartı olmaksızın alınabilmektedir. Fakat bazı durumlarda vize memurları başvuru sahiplerini İngiliz Konsolosluğunda mülakata çağırabilmektedirler. Başvuru sahibinin İngiltere’den geri dönüşü hakkında şüphe bulunması, başvurulan İngiltere turist vizesi türünün seyahatin amacına uygun bulunmaması veya başvuruda herhangi bir eksikliğin tespit edilmesi gibi durumlarda başvuru sahipleri mülakata çağırılabilmektedirler. Fakat dikkat edilmesi gereken bir husus mülakata çağırılmanın vize reddi alınacağı şeklinde yorumlanmaması gerektiğidir. Mülakatların sadece ve sadece başvurularda bir sorun oluşması durumunda yapılması şeklinde bir durum bulunmamaktadır.

Gerektiği takdirde mülakat ilk defa vize alacak başvuru sahipleri ile yapılabileceği gibi daha önce başarılı bir şekilde vize almış başvuru sahipleri ile de yapılabilmektedir. Bu açıdan başvuru sahiplerinin daha önce başarılı başvurularda bulunmuş olmaları mülakata çağırılmayacakları anlamına gelmemektedir. Başvuru sahiplerinin mülakata çağırılmaları durumunda firmamız uzmanları başvurudan olumlu sonuç alınabilmesi olasılığını olabildiğince arttırabilmek için kendilerine profesyonel yardımda bulunacaklardır.

2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, vize başvuruları, vize başvuru gereksinimleri, işlemleri, prosedürleri, İngiltere Turist Vizesi mülakat gereksinimi, İngiltere vizesi türleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 980 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular