image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Memur Olanların Dosyalarına Eklemeleri Gereken Belgeler Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi memur olanların dosyalarına bazı belgeleri eklemelerini gerekli kılabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının tamamlanması için uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde yer alacak belgelerin sağlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretleri yatırıldıktan sonra başvuru formlarının doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanması gereken başvuru dosyasının İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi gerekmektedir.

İngiltere Turist Vizesi memur olanların, İngiltere’ye gerçekleştirecekleri ziyaretten ülkelerine kesinlikle döneceklerini kanıtlamak amacı ile bağlı oldukları kurumdan alacakları izin kağıdı, çalışıyor olduklarını kanıtlamak için SGK hizmet dökümleri, seyahatlerinin masraflarını üstlenebileceklerini kanıtlamak için maaş bordrosu ve benzeri belgeler, İngiltere ziyaretlerinin başvurularında belirtildiği şekilde ve belirtilen tarihler arasında yapılacağını ispatlamak amacı ile başvuru dosyalarına eklenebilirler. Bu belgeler başvuru işlemlerini firmamızla başlatan kişilere verilecek olan evrak listesindeki belgelere ek olarak başvuru sahibinden istenebilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları nitelik açısından diğer İngiltere vizesi başvuruları gibi karmaşık yapıda olan ve olumlu sonuç alınması zor olan başvurulardır. Başvuru dosyalarında en ufak bir hata veya eksiklik olması durumunda vize başvurularının ret ile sonuçlanabildikleri bilinmektedir. İngiltere Turist Vizesi başvurularında gerekebilecek belgeler, vize başvuru gereksinimleri ve prosedürleri hakkında bilgi ve profesyonel yardım almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerini ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Turist Vizesi memur olanların dosyalarına eklemeleri gerekebilecek ek belgeler, vize başvuruları, vize başvurularında istenen belgeler, vize başvuru gereksinimleri, prosedürleri, işlemleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 947 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular