image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Memur İçin Hangi Evrakları Gerektirir?

İngiltere Turist Vizesi memur için her vize türünde talep edilen belgelere ek olarak kişinin memuriyetine ilişkin evrakları da gerektirmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru dosyası kişinin taşıdığı şartlara göre oluşturulmalıdır. Bu şartlar kişinin mesleği, Türkiye’deki aile üyeleri, malvarlığı, geliri, birikimi vb. şartlardır. Bu şartlara göre başvuru sahiplerinin başvuru dosyalarına koymaları gereken belgeler değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak, İngiltere Turist Vizesi memur için her vize türünde talep edilen belgelere ek olarak kişinin memuriyetine ilişkin evrakları da gerektirmektedir. Bu durumda iş yeri belgesi, hizmet dökümü, bordrolar vb. belgelerin danışmanlarımızın vereceği evrak listesine ek olarak verilmesi gerekecektir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru sahipleri tüm bu başvuru işlemleriyle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1131 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular