image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Masrafı Ne Kadardır?

İngiltere Turist Vizesi masrafı, başvuru yapılan vize türüne, talep edilen vize süresine ve başvuru sahibinin herhangi bir öncelikli/hızlandırılmış servis kullanıp kullanmamasına göre değişmektedir.

İngiltere Turist Vizesi, Birleşik Krallık’a (İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya) 6 ay veya 6 aydan kısa bir süre ile gitmek isteyen kişilerin başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi başvurusudur. Bu başvuru aile üyelerini ziyaret etmek, konferans, seminer, iş görüşmesi vb.ne katılmak, PLAB testine katılmak, klinik gözlem yapmak, İngiltere’de evlenmek vb. amaçları olan kişilerin kısa süreli İngiltere’ye gidebilmeleri için öngörülmüş bir başvurudur.

İngiltere Turist Vizesi masrafı, başvuru yapılan vize türüne, talep edilen vize süresine ve başvuru sahibinin herhangi bir öncelikli/hızlandırılmış servis kullanıp kullanmamasına göre değişmektedir. Ziyaret kapsamlı başvurular İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Din Görevlileri Vizesi, Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Yatırımcı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Evlilik Ziyareti Vizesi vb. türlere ayrılmaktadır. Vize süresi olarak ise 6 ay, 2, 5 veya 10 yıllık sürelerle ziyaret kapsamlı vize türleri talep edilebilmektedir.

Yukarıdaki hususlara göre başvuru yapacağı vize türünün saptanmasını sağlamak ve İngiltere Turist Vizesi masrafı hakkında bilgi almak ve başvuru sürecinde profesyonel destek almak için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana Türkiye ile İngiltere’de İngiltere vizesi başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 872 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular