image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç TL'dir?

“İngiltere Turist Vizesi kaç TL'dir?” sorusu başvuru sahiplerince en çok merak edilen soruların başında olup en güncel fiyatlar hakkında bilgi CSS Legal uzmanlarından alınabilecektir.

İngiltere Turist Vizesi 6 aydan kısa süreli olarak turistik amaçla İngiltere’ye gitmek isteyenlerin başvurabilecekleri bir İngiltere vizesi türüdür. Ziyaret kapsamlı bu vize, 6 aylık veya 2, 5, 10 yıllık sürelerle verilebilir. Ancak talep edilen süreye göre vize harcı değişmekte ve hangi süre ile alınırsa alınsın 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla İngiltere’de kalınamamaktadır.

İngiltere Turist Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin başvuru öncesinde CSS Legal uzmanlarına sıklıkla yönelttiği sorulardan biri “İngiltere Turist Vizesi kaç TL'dir?” sorusudur. Bu sorunun cevabı başvuru yapılan turist vizesi türüne bağlıdır. Ziyaret kapsamlı başvurular İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi vb. birçok farklı türe ayrılmaktadır. Vize ücretleri de başvuru yapılan türe ve talep edilen süreye göre farklılaşmaktadır. Bunlarla ilgili en güncel bilgiyi almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 946 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular