image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Kaç Aylık Alınabilir?

“İngiltere Turist Vizesi kaç aylık alınabilir?” sorusu kısa süreli İngiltere seyahati yapacak başvuru sahiplerince merak edilen sorulardandır.

6 ay veya 6 aydan kısa bir süre Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda) ülkelerine ziyaretçi/turist olarak gitmeyi planlayan kişiler İngiltere turist vizesi başvurusu yapabilirler. Bu vize türüne başvuru yapacak kişiler başvurularını güncel başvuru prosedürlerine en uygun şekilde yapmalıdır. Ayrıca kişinin başvurusunda herhangi bir yalan beyan, sahte evrak vb. de bulunmamalıdır. Bulunursa başvuru sahibi başvurusunun reddedilmesinin yanı sıra İngiltere vizesine başvuru yasağı da alacaktır.

İngiltere vizesi veya göçmenlik başvurularından birini yapacak kişilerin CSS Legal uzmanlarına sıklıkla yönelttiği bazı sorular vardır. Örneğin,“İngiltere Turist Vizesi kaç aylık alınabilir?” sorusu kısa süreli İngiltere seyahati yapacak başvuru sahiplerince merak edilen sorulardandır. İngiltere turist vizesi, 6 ay, 2 yıl, 5 yıl ve 10 yıllık sürelerle verilebilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır; bu vize ne kadar süreyle alınırsa alınsın Birleşik Krallık’ta 1 yıldan fazla bulunulamaz. Çünkü bu vize ziyaret kapsamlı bir vizedir. İngiltere’de daha uzun sürelerle bulunmak isteyen kişilerin farklı kategorilerde başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru yapılacak vize türünün belirlenebilmesi sağlamak ve başvuru işlemlerinde profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 990 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular