image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi için gerekli evraklar, hemen hemen tüm başvurularda standart olarak istenen bazı evraklarla birlikte bu kategoriye özgü şartlara dair evraklardan oluşmaktadır. Hatta kişinin taşıdığı şahsi ve maddi şartlara bağlı olarak da başvuru dosyasına eklenecek evraklar farklılaşmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, Birleşik Krallık’ı tatil yapmak, aile üyelerini veya arkadaşlarını ziyaret etmek, iş, spor ya da sanat ile ilgili bir etkinliğe katılmak, tıbbi tedavi almak, klinik gözlem yapmak, PLAB testine katılmak gibi amaçlarla ziyaret etmek üzere başvuru yapılabilen bir vize kategorisidir.

Ziyaret kapsamlı başvurular da dahil olmak üzere tüm İngiltere vizesi başvurularında takip edilmesi gereken bir başvuru prosedürü vardır. Bu başvuru prosedürü evrakların toplanmasından vize randevusunda başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin teslim edilerek başvurunun gerçekleşmesine kadar eksiksiz uygulanmalıdır. Aksi takdirde başvurudan olumlu sonuç alınamayacaktır.

İngiltere vizesi başvurularının en önemli aşamalarından biri başvuru dosyası için gerekli evrakların toplanmasıdır. Bu evraklarda herhangi bir hata, yalan beyan, eksiklik vb. olması başvurunun reddedilmesine yol açabilecektir. Aynı kural ziyaretçi/turist vizesi başvurularında da geçerlidir. İngiltere Turist Vizesi için gerekli evraklar, hemen hemen tüm başvurularda standart olarak istenen bazı evraklarla birlikte bu kategoriye özgü şartlara dair evraklardan oluşmaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 927 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular