image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Hakkında Bilgi Nereden Alınabilir?

İngiltere Turist Vizesi hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları tarafından verilmektedir.

Diplomatik pasaport sahipleri dışındaki pasaport sahiplerinin (bordo, gri, yeşil) Birleşik Krallık ülkelerine (İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler, İskoçya) girebilmek için İngiltere vizesi alması gerekir. İngiltere vizesi ise kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılmaktadır. Bu kategoriler; İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere ziyaretçi vizesi, İngiltere çalışma vizesi, İngiltere yerleşim vizesi, İngiltere transit vizesi ile İstisnai (Exempt) ve Diğer (Other) İngiltere vizesi başvurularıdır.

Yukarıda bahsedilmiş olan kategorilerden biri de İngiltere Turist Vizesi başvurularıdır. İngiltere Turist Vizesi hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları tarafından sağlanmaktadır. Bu kapsamda başvuru yapacak kişiler uzmanlarımızla irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Başvuru işlemlerini firmamızla başlatan başvuru sahiplerine uzmanlarımız tüm işlemlerde danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, başvuru ücreti ödemesi yapıldıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve vize başvurularına dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 876 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular