image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi gerekli evraklar, başvuru yapılacak olan vize türü ile başvuru sahibinin sahip olduğu şahsi ve maddi şartlara bağlı olarak değişmektedir.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler ve İskoçya’da 6 ay ve 6 aydan kısa sürelerle bulunacak olan kişilerin başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi kategorisidir. Bu kategori başvuru sahiplerinin gidiş amacına (iş mülakatına gitmek, turistik amaçla İngiltere’ye gitmek, İngiltere’de yaşayan aile üyelerini görmek, PLAB testine katılmak, doktor ya da diş hekimi olarak klinik gözlem yapmak, bir spor müsabakasında sporcu olarak bulunmak, İngiltere’ye yatırım yapmadan önce araştırma yapmak vb.) göre farklı alt kategorilere ayrılmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi gerekli evraklar, başvuru yapılacak olan vize türü ile başvuru sahibinin şahsi ve maddi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Başvuruda sunulacak olan başvuru dosyası içerisinde başvuru sahibinin başvuru yaptığı vize türünün şartlarını sağlayabildiğini gösteren belgelerin eksiksiz bir şekilde bulunması gerekir. Bunlara ilaveten bu belgelerin İngilizceye yeminli tercümelerinin de başvuru dosyasında yer alması İngiltere vizesi başvurularında zorunludur.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi başvurularında profesyonel destek sağlayan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 931 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular