image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Gerekenler Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi gerekenler, en az 6 ay geçerliliği olan pasaport, başvuru belgeleri, bu belgelerin tercümeleri, başvuru formu vb.dir.

İngiltere Turist Vizesi, 6 ay veya daha kısa sürelerle Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler) ülkelerine seyahat edebilmeyi sağlayan ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi başvurusudur. İngiltere Turist Vizesi gerekenler, en az 6 ay geçerliliği olan pasaport, başvuru belgeleri, bu belgelerin tercümeleri, vize ücreti, başvuru formu, vize randevusu, ihtiyaç olması halinde öncelikli/hızlandırılmış servis vb.dir. Bunlar İngiltere vize ve göçmenlik kanun ile yönetmeliklerince belirlenmiş vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapabilmek ve dolayısıyla olumlu sonuç alabilmek için mutlaka sağlanması gereken hususlardır.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi, başvuru yasağı vb. verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için başvuru prosedürüne en uygun şekilde başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Başvuru işlemleri ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alarak başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 947 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular