image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Forum Bilgileri Hatalı Mıdır?

İngiltere Turist Vizesi forum bilgileri, hatalı olabileceği ve alanda uzman olmayan kişiler tarafından yazılabileceği için başvurunun hatalı yapılmasına ve bu da vize reddi alınmasına yol açabilir.

İngiltere Turist Vizesi, ziyaret amaçlı 6 aydan kısa süreli İngiltere'ye seyahat edecek kişilerin başvurabileceği İngiltere vizesi türüdür. Bu vizeye başvuru yaparak İngiltere’ye gitmeyi planlayan kişiler başvuru işlemlerine başlamadan önce internetten çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalar esnasında karşılarına çıkan kaynaklardan biri de forumlardır. İngiltere Turist Vizesi forum bilgileri, hatalı bilgiler içerebileceği ve İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olmayan kişiler tarafından yazılabileceği için başvurunun hatalı yapılmasına ve bu da vize reddi alınmasına yol açabilir.

En güncel İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun şekilde başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilir. Uzmanlarımız başvuru sürecinde vize türünün belirlenmesi, başvuru formunun doldurulması, randevunun alınması gibi işlemlerden vize takibinin yapılmasına ve hatta sonuçların başvuru sahibine bildirilmesine kadar her tür aşamada bilgi ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 826 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular