image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Formu Türkçe Midir?

İngiltere Turist Vizesi formu, başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren kişiler için kişinin gidiş amacı ve taşıdığı şartlara bağlı olarak başvuru yapılacak olan alt kategoriye göre belirlenerek doldurulmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, Birleşik Krallık’a ziyaret amacıyla 6 aydan kısa süreli gidecek olan kişilerin başvuracağı İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türüne yapılan başvurularda da başvuru sahiplerinin vize reddi, maddi kayıp vb. sonuçlar yaşamamak için başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapabilmeleri gerekir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapabilmek için başvuru sahibinin en az 6 ay geçerli bir pasaportu bulunmuyorsa çıkartmasının ardından İngiltere vizesi almak için uyulması gereken tüm işlemlere başlanabilir. Bu işlemlerden öncelikle yapılması gereken işlemlerin başında başvuru yapılacak olan vize türünü doğru saptamak gelmektedir. Bunun ardından başvuru dosyası için gerekli evrakların tamamlanıp, tercümelerin yapılıp, ilgili formların doldurulup, vize ücretlerinin ödenmesinden sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gerekir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında yukarıda bahsedilen başvuru prosedürlerinin en önemlilerinden biri başvuru formunun doldurulmasıdır. İngiltere Turist Vizesi formu, başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren kişiler için kişinin gidiş amacı ve taşıdığı şartlara bağlı olarak başvuru yapılacak olan alt kategoriye göre belirlenerek doldurulmaktadır. Başvuru formunun doldurulması da dahil tüm vize başvuru işlemleriyle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık almak için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 952 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular