image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Formu Türkçe Doldurulabilir Mi?

İngiltere turist vizesi formu Türkçe doldurulamamakta olup İngilizce olarak doldurulmaktadır.

İngiltere turist vizesi, alındığı takdirde yalnızca İngiltere'ye değil diğer Birleşik Krallık ülkelerine (Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler) de kısa süreli seyahat olanağı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere turist vizesi başvuruları, uygun vize türü seçildikten ve danışmanlarımız tarafından buna uygun olarak sağlanacak olan belge listesindeki belgeler toplandıktan, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılıp dosyaya eklendikten, vize/başvuru ücretinin yatırılması ve bunun sonucunda başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması ve danışmanlarımız ile irtibat halinde alınmış olacak randevudan önce dosyanın tamamlanarak kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahibi tarafından elden teslimi ile yapılır.

Başvuru süreci içerisinde dikkat edilmesi gereken bir husus, İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç alınması oldukça zor ve karmaşık yapıda başvurular olduklarıdır. Vize memurlarının en ufak hata ya da eksiklikte ret cevabı verdikleri herkesçe bilinen bir gerçektir. Başvuruların başarıya ulaşabilmesi için belgelerin titizlikle hazırlanması ve sürecin özenle takip edilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda İngiltere turist vizesi başvuru formunun hatasız ve mümkün olduğunca eksiksiz doldurulması, başvuru sonucunun olumlu olmasında önemli rol oynayacaktır. İngiltere turist vizesi başvuru formu Türkçe doldurulamaz. İngiltere turist vizesi başvurularında dil şartı aranmamakta da olsa, başvuru sahipleri formlarını doldururlarken vize prosedürlerine hâkim olmamalarından dolayı yanlış doldurabilir ve vize reddi ile karşılaşabilirler. Başvuru formunun içeriği, nasıl doldurulacağı ve benzer konularda detaylı bilgi ve yardım almak isteyen başvuru sahipleri, uzmanlarımız ile iletişime geçebilirler.

2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ya da ofislerimize gelerek iletişime geçebilir, başvuru süreçleri, prosedürleri ve gereksinimleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 943 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular