image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Fiyatları Nereden Öğrenilebilir?

İngiltere Turist Vizesi fiyatları hakkında bilgi almak için CSS Legal ile iletişime geçerek uzmanlarımız ile görüşebilir, başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi, İngiltere ve diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler içerisinde kısa süreli seyahat edebilme hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer vize türlerinde olduğu gibi, İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi başvurularında da ödenmesi gereken vize başvuru harcı bulunmaktadır. İngiltere Turist Vizesi fiyatları hakkında detaylı bilgi ve başvuru işlemlerinde profesyonel destek almak için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularının tamamlanabilmesi için başvuru formunun İngilizce doldurulması ve dosyaya eklenmesi şarttır. Başvuru formunun doldurulabilmesi ve diğer vize işlemlerine başlanılabilmesi için danışmanlık ve vize ücretlerinin yatırılması gerekmektedir. Vize başvuru ücreti yatırılmazsa başvuru işlemlerine başlanamaz ve bu durumlarda başvurunun tamamlanması mümkün olmaz. Uzmanlarımız vize başvuru ücretinin yatırılması, başvuru formunun doldurulması, tercümelerin yapılması gibi işlemleri firmamız müşterisi olan başvuru sahiplerinin yerine gerçekleştirmektedirler.

İngiltere Turist Vizesi fiyatları dolar kuru üzerinden işlem görmektedir. Dolar kurunda yaşanabilecek değişiklikler vize ücretlerini de etkileyebilmektedir. Benzer olarak, İngiltere’de mali yılın 5 Nisan’da kapanıyor olması ve yeni mali yılın başlıyor olması sebebi ile vize ücretlerinin yükselmesi mümkündür. Bu tür değişimler olabildiğinden dolayı başvuru ücretleri hakkında güncel bilgiye ulaşılması önemlidir. Başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize ücretleri hakkında detaylı bilgi alabilirler.

2006’dan günümüze İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, başvuru sahiplerine vize başvurularında profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere Turist Vizesi fiyatları, vize prosedürleri ve gereksinimleri hakkında bilgi almak, danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile bizimle bağlantı kurabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 965 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular