image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Fiyatları Ne Kadardır?

İngiltere Turist Vizesi fiyatları dolar üzerinden olması nedeniyle kura bağlı sürekli değişkenlik gösteren fiyatlardır. Bunlarla ilgili en güncel bilgi için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçilebilir.

Birleşik Krallık’a tatil yapmak, aile üyelerini ziyaret etmek, iş, spor ya da sanat ile ilgili bir etkinliğe katılmak, tıbbi tedavi almak, bir üniversitede araştırma yapmak, klinik gözlem yapmak, iş mülakatına katılmak gibi amaçlarla başvuru yapılabilen İngiltere turist/ziyaretçi vizesi 6 ay ve daha kısa sürelerle İngiltere’ye ziyaret izni sağlamaktadır.

İngiltere turist vizesi başvurusu yapabilmek için İngiltere vize ve göçmenlik kuralları gereğince uyulması gereken bir İngiltere vizesi başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu prosedüre göre başvuru yapılacak olan vize türü doğru saptandıktan sonra bu başvuru için bir başvuru dosyasının hazırlanması, danışmanlarımızın temin ettiği evrak listesindeki gerekli belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru formunun doldurulması, ödemelerin yapılması ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru randevusunun alınması işlemlerinin yapılması gerekir. Başvuru sahipleri vize randevusunda başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini vererek vize başvurusunda bulunabilir. Başvurusunu firmamızla yapan kişilerin işlemlerinin tamamında CSS Legal uzmanlarınca profesyonel destek sağlanmaktadır.

Ödemelerin yapılması vize başvurusunun yapılması için en önemli aşamalardan biridir. İngiltere Turist Vizesi fiyatları dolar üzerinden olduğu için kura bağlı sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu ücretler her yıl yalnızca nisan ayında oransal olarak güncellenmektedir. Bunun dışındaki değişiklikler kura bağlı değişikliklerdir. Bunlarla ilgili en güncel bilgi için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 923 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular