image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Fiyatı Nedir?

İngiltere turist vizesi fiyatı, başvuru yapılan ziyaretçi vizesi alt kategorisine ve talep edilen süreye göre değişkenlik göstermektedir.

İngiltere Turist Vizesi, Birleşik Krallık’ta İngiltere'nin yanı sıra Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’i de 6 ay veya 6 ayın altında bir süre ziyaret edilebilmeyi sağlayan ziyaret kapsamlı bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize başvuruları gidiş amaçlarına göre birçok farklı alt kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategorilerden bazıları şunlardır; İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Öğrenci Çocuk Aileleri Vizesi, İngiltere PLAB Testi Vizesi, Hizmet İçi Eğitimler İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Evlilik Ziyareti Vizesi vb.

Başvuru yapılan İngiltere Turist Vizesi alt kategorisine ve talep edilen süreye göre İngiltere turist vizesi fiyatı da değişkenlik göstermektedir. Ayrıca vize fiyatları dolar üzerinden alınan ücretler olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak da değişmektedir. Önce başvuru yapacağı vize türünün doğru belirlenmesini sağlamak sonrasında da en güncel vize ücretlerini öğrenmek ve başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 858 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular