image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Fiyatı Ne Kadardır?

Tüm vizelerde olduğu gibi, İngiltere Turist Vizesi başvurusunun yapılabilmesi için de ödenmesi gereken ücretler vardır. İngiltere Turist Vizesi fiyatı hakkında bilgi almak için uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvuru işlemlerinin başlayabilmesi için öncelikle başvuru sahibinin vize harcını yatırmış olması gerekmektedir. Bu ücretin yatırılmaması durumunda işlemleri başlatmak ve dolayısıyla başvurunun tamamlanması mümkün olmayacaktır. Başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için ise başvuru işlemlerini eksiksiz ve hatasız gerçekleştirebilmeleri çok önem arz eder. Bu şekilde bir başvuru yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, ilgili formların doldurulup, harç ve varsa diğer ödemelerin yapılmasının ardından, öncelikli servis gibi bir başvuru servisine ihtiyaç varsa bunlarla ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımız ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru sahipleri İngiltere Turist Vizesi fiyatı, başvuru için gereken belgeler ve prosedürler hakkında her tür bilgi ve profesyonel destek almak için uzmanlarımıza başvurabilirler.

İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularında dikkat edilmesi gereken bir husus başvuru ücretinin değişebilecek olmasıdır. Vize ücretleri dolar kuruna tabidir. Dolar kurunda yaşanabilecek değişiklikler vize ücretlerini de etkileyebilmektedir. Buna benzer olarak, İngiltere’de 5 Nisan’da mali yılın kapanması söz konusudur. Yeni mali yılın başlangıcında vergiler, harçlar vb. ücretlerde yaşanabilecek yükselmeler vize ücretlerine de yansımaktadır. Vize ücretleri hakkında güncel bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan günümüze İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Turist Vizesi fiyatı, vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile uzmanlarımızla görüşebilir ya da ofislerimize gelerek bizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu sayfa 884 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular