image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Evrak Listesindekiler Nelerdir?

İngiltere Turist Vizesi evrak listesine eklenmesi gereken evraklar başvuru sahiplerinin şahsi ve maddi durumlarına göre belirlenmektedir.

İngiltere Turist Vizesine İngiltere’de 6 ay altında bir süreyle ziyaret amaçlı gelinecek durumlarda başvuru yapılabilmektedir. Bu vizeye turistik gezi yapmak, iş mülakatına katılmak, bir üniversitede konuk akademisyen olarak ders vermek, klinik gözlem yapmak, bir üniversitede akademik araştırma yapmak, şirket içi eğitime katılmak, bir firmaya danışmanlık yapmak, özel bir sağlık kuruluşundan tıbbı tedavi almak vb. amaçları taşıyan kişiler başvuru yapmaktadır.

Bu İngiltere vizesi başvurusunu yapmak için başvuru sahiplerinin başvuru belgelerini toplamak, belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru ücretini yatırılması, başvuru formu ve varsa ilgili diğer formların doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, randevuya gününde ve saatinde katılarak biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyasının teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekir. Başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız evrak listesi hazırlığından başvuru randevusunun alınmasına ve vize takibi ile sonucun bildirilmesine kadar her aşamada destek sağlamaktadır.

Başvuru prosedüründeki en önemli aşamalardan biri evrak listesinin oluşturulmasıdır. Başvuru dosyasındaki belgelerin eksiksiz ve hatasız olması ayrıca yalan beyan içermemesi çok önem arz etmektedir. İngiltere Turist Vizesi evrak listesine eklenmesi gereken evraklar başvuru sahiplerinin şahsi ve maddi durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru prosedürüne uygun ve ikna edici bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 996 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular