image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Dilekçe Örneği Nerede Bulabilirim?

Başvuru sahipleri, İngiltere vizesi başvurularında gerekli olması halinde İngilizce olmak kaydı ile İngiliz Konsolosluğuna hitaben dilekçe yazabilirler.  İngiltere Turist Vizesi dilekçe örneği için danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, İngilizce tercümesi gerekli olan belgelerin tercümelerinin yapılması ve dosyaya eklenmesi, vize/başvuru ücreti yatırıldıktan sonra başvuru formlarının İngilizce olarak doldurulması, uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinden önce hazırlanacak dosyanın başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi gereklidir.  Bunlara ek olarak, gerekli olan hallerde başvurulara İngilizce yazılmak kaydı ile İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılacak İngiltere Turist Vizesi dilekçe örneği de eklenebilir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında, ülkeye giriş yapacak kişinin ülkede ne kadar kalacağı, gidiş, dönüş ve ülke içerisinde bulunduğu sürece oluşabilecek masraflarını nasıl karşılayacağının beyanı önemli bir husustur. Başvuru sahibinin bilhassa ülkeden çıkış tarihini ve ülkeden çıkış gerçekleştirebilmek için oluşacak masrafları karşılayabileceğini başvuru dosyasında İngiltere Turist Vizesi dilekçe örneği ile bildirmesi yararına olabilmektedir. Bu bağlamda başvuru sahipleri, İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizelerinin şartlarını sağladıklarını sınırlamalarına uyacaklarını bildirmek için başvurularına dilekçe ekleyebilirler.  Danışmanlarımız başvuru için gerekli olduğunu düşünmeleri halinde dilekçe hazırlanması konusunda da başvuru sahiplerine yardımcı olmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşıktır ve başvurulardan olumlu sonuç alınmasının zor olduğu bilinmektedir. Başvuruların vize reddi ile sonuçlanmasından kaçınmak için gereken belgelerde bir eksiklik ya da hata olmaması gerekmektedir. Bu noktada danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak başvuru sahiplerinin zarara uğraması ihtimalini en aza indirecektir. 

CSS & Co Legal Services, 2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmıştır. Vize başvurularında gerekli belgeler ve prosedürler hakkında bilgi almak veya danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ya da ofislerimize gelerek bizimle iletişime geçebilirler.

Bu sayfa 1098 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular