image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Davet Mektubu Nasıl Olmalıdır?

İngiltere Turist Vizesi davet mektubu, iş ziyareti, aile ziyareti gibi vize türlerinde gerekmekte olup mutlaka başvuru dosyasına eklenmelidir.

İngiltere Turist Vizesi, 6 ay, 2, 5 ve 10 yıl süreyle alınabilen ve İngiltere’ye kısa süreli ziyaret edebilme izni veren bir İngiltere vizesidir. Bu sürelerden hangisi ile vize alınırsa alınsın bu vize geçici ya da sürekli bir oturum izni içermez ve 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamaz. Kalınmasında yasal bir engel olmamakla birlikte bir sonraki giriş-çıkışlarda problem yaşanabilir.

İngiltere Turist Vizesi başvurularında başvuru prosedürleri gereğince başvuru dosyasına kişinin şahsi ve maddi şartları sağladığını gösterecek belgelerin konması da gerekir. Bu belgelerden biri olan İngiltere Turist Vizesi davet mektubu, iş ziyareti, aile ziyareti gibi vize türlerinde gerekmekte olup mutlaka başvuru dosyasına eklenmelidir. Bu belge olmadan bu başvurular eksik olacak ve vize reddi gibi bir sonuca da yol açabilecektir. Belge listesinin kişiye ve başvuru yapılan vize başvurusuna göre hazırlanması tüm diğer başvuru işlemlerinde olduğu üzere CSS Legal uzmanlarınca sağlanmaktadır. Başvuru işlemleriyle ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1379 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular