image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık Nereden Alınabilir?

İngiltere turist vizesi danışmanlık hizmeti İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamakta olan CSS & Co Legal Services uzmanlarından alınabilir.

İngiltere Turist Vizesi, tatil yapmak, aile üyelerini ziyaret etmek, iş, spor ya da sanat ile ilgili bir iş ziyareti gerçekleştirmek, kazanç elde edilecek bir iş ziyareti gerçekleştirmek, tıbbi tedavi almak, hizmet için eğitime katılmak gibi amaçlarla yapılabilen bir başvurudur. Bu vize 6 ay ve daha kısa sürelerle ziyaret izni sağlamaktadır. 6 aylık veya 2, 5 ve 10 yıllık sürelerle alınabilen İngiltere Turist Vizesi hangi süre ile alınırsa alınsın 1 yıl içinde 6 aydan fazla bir süre İngiltere’de kalınamamaktadır.

Ziyaret kapsamlı bu başvurulardan olumlu sonuç almak isteyen kişiler en güncel başvuru prosedürüne uygun şekilde bir başvuru gerçekleştirmelidir. En güncel başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapmak ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilir.

İngiltere vize başvuru dosyası için belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, başvuru ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlarımızca alınacak randevuya katılarak vize başvurusu yapabilirler. CSS Legal uzmanlarınca dosyanın tamamlanması sonrasında teslimi için alınacak bir randevuya gününde ve saatinde katılarak başvuru dosyasına ilaveten biyometrik bilgiler de verilerek vize başvurusu başvuru sahibince gerçekleştirilebilmektedir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 878 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular