image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Danışmanlık Hizmeti Almalı Mıyım?

İngiltere Turist Vizesi danışmanlık hizmeti alarak vize başvurularını gerçekleştirmek başvuru sahiplerinin başvuru prosedürlerine uygun bir İngiltere vizesi başvurusu gerçekleştirebilmeleri ve pek çok zarardan korunabilmeleri için oldukça yararlı olmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi danışmanlık hizmeti almak yapılan başvuruların olumsuz sonuçlanma olasılığının düşürülebilmesini sağlamaktadır. Danışmanlık alınmadan yapılan başvurularda hatalı veya eksik belge verilmesi, dosyada açık olmayan hususların olması, yanlış vize türüne başvuru yapılması vb. sebeplerle vize reddi alınmasından başvuru yasağına kadar pek çok zararla karşılaşılabilir. Danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak ise başvuru sahibinin bu ve benzeri şekilde zarara uğrama olasılığını azaltacaktır.

İngiltere Turist Vizesi alımında en önemli hususlardan birisi, başvuru sahibinin başvuru dosyasında İngiltere'ye gidiş sebebi konusunda eksik ya da yanlış bildirimde bulunmamasıdır. Bu koşulu sağlayabilmek için başvuru sahibinin doğru vize türü için başvuruda bulunması gerekir. İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi kapsamında farklı türde vizeler de bulunmaktadır ve yanlış vize türüne başvurulması yani başvurunun kişinin amacını başvuruda doğru yansıtmaması doğrudan vize reddine yol açabilmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuru süreci son derece detaylı ve karmaşıktır. Başvuruda sunulması gereken belgelerin eksiksiz ve zamanında teslim edilmesi, başvurunun başarılı olması için son derece önemlidir. Aynı zamanda, İngiltere Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurularında İngilizce dil bilgisi şartı genellikle olmamasına karşın, başvuru formları İngilizce doldurulmak zorundadır ve formların yanlış ya da eksik doldurulması vize reddine yol açabilmektedir. Buna ek olarak başvuru sahiplerinin gerektiği yerde belgelerinin tercümelerini de dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. Bu gereksinimler ve sürecin son derece titizlikle takip edilmesinin gerekli olması, danışmanlık alarak başvuru yapmanın başvuru için oldukça yararlı olduğunu ortaya koymaktadır. İngiltere vizesi başvurusunu profesyonel destek alarak gerçekleştirmeniz oluşabilecek muhtemel zararlardan sizleri koruyacaktır.

Başvuru sahipleri, detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için 2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak ya da ofislerimizden birisine gelerek irtibata geçebilirler.

Bu sayfa 936 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular