image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Belgeler Nelerdir?

İngiltere turist vizesi belgeler, firmamız müşterileri için başvuru yapacak kişinin şahsi ve maddi durumuna göre CSS Legal uzmanlarınca belirlenmektedir.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, İngiltere’ye 6 ay veya 6 aydan kısa bir süre ziyaret amaçlı gitmek isteyen kişilerin başvuru yapabildiği vize başvurulardır. Bu başvurular, hangi amaçla İngiltere’nin ziyaret edileceğine bağlı olarak Aile Ziyareti Vizesi, İş Ziyareti Vizesi, Akademik Ziyaretçi Vizesi, PLAB Testi Vizesi, Tıbbi Tedavi Vizesi, İngiltere Sporcu Ziyaretçi Vizesi, Yatırımcı Ziyaretçi Vizesi gibi türlere ayrılmaktadır.

Ziyaret kapsamlı vizeler İngiltere’ye hangi amaçla gidilirse gidilsin aynı başvuru prosedürüne tabi olup başvuru sahiplerinin vize alabilmek için buna uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gerekir. Bu prosedürün en önemli aşamalarından biri başvuru dosyasının hazırlanması aşamasıdır. Bu dosya hazırlanmadan gerekli belgelerin ve bu belgelerin tercümelerinin başvuru dosyasına eklenmesi gerekir. İngiltere turist vizesi belgeler, firmamız müşterileri için başvuru yapacak kişinin şahsi ve maddi durumuna göre CSS Legal uzmanlarınca belirlenerek başvuru dosyası bunlara göre oluşturulmaktadır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 954 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular