image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Başvuru Formu Nereden Bulunabilir?

İngiltere vizesi başvurularında başvurunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan belgeler vardır. İngiltere Turist Vizesi başvuru formu bunlardan birisidir.

İngiltere Turist Vizesi, alındığı takdirde sahiplerine İngiltere’ye ve başka bir vizeye ihtiyaç olmadan diğer Birleşik Krallık ülkeleri olan Kuzey İrlanda, İskoçya ve Galler’e kısa süreli seyahat imkânı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi türlerinde olduğu gibi, İngiltere Turist Vizesi başvurularının tamamlanabilmesi için de sunulması gereken belgeler mevcuttur.

İngiltere Turist Vizesi başvurularının tamamlanabilmesi için firmamız uzmanları tarafından sağlanacak olan belge listesinde yer alan belgelerin bir araya getirilmesi, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması ve vize/başvuru harcı ödendikten sonra doldurulabilecek olan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. İngiltere Turist Vizesi başvuru formu olmadan başvurunun yapılabilmesi mümkün olmayacaktır. İngiltere Turist Vizesi başvuru formu içeriği ve nasıl doldurulması gerektiği hakkında bilgi almak isteyenler firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurularından olumlu sonuç almanın zor olduğu bilinmektedir. İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurulardır ve vize memurlarının değerlendirmeleri esnasında tespit edecekleri en ufak bir hata veya eksiklikte başvuruyu reddetmeleri söz konusudur. Bu açıdan İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvuru formu ve gerekli diğer belgelerin titizlikle ve vize göçmenlik kurallarına uygun şekilde hazırlanmaları, başvurunun sonucunda vize reddi alınması gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşılması ihtimalini en aza indirecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) konularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusunda bulunacak başvuru sahipleri vize başvuru işlemleri, prosedürleri, başvuru formları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak firmamızla irtibata geçebilirler. 

Bu sayfa 983 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular