image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vize Ücreti Nedir?

İngiltere turist vize ücreti, İngiltere turist vizesi türlerinden birine başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin ödemesi gereken bir ücrettir. Bu ücret sonuç olumsuz olduğunda iade edilmemekte çünkü başvuru işlemleri için alınmaktadır.

İngiltere turist vizesi başvuruları; İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi, İngiltere İş Ziyareti Vizesi, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Tıbbi Tedavi Vizesi, İngiltere Sanatçı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Yatırımcı Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Evlilik Ziyareti Vizesi gibi başvuru amacına göre alt türlere ayrılmaktadır. Bu vizelerden hangisine başvurulduğunun bir önemi olmaksızın başvuru yapan kişilerin mutlaka uyması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunmaktadır.

İngiltere turist vize başvuru prosedürü; CSS Legal uzmanlarının sağlayacağı evrak listesine uygun olarak evrakların toplanmasından başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin uzmanlarımızca alınacak olan randevuda İngiltere vize başvuru merkezine teslim edilmesine kadar birçok işlemden oluşmaktadır. Bu aşamalardan biri de vize ücretinin yatırılması aşamasıdır. İngiltere turist vize ücreti, İngiltere turist vizesi türlerinden birine başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin ödemesi gereken bir ücrettir. Bu ücret sonuç olumsuz olduğunda iade edilmemekte çünkü başvuru işlemleri için alınmaktadır. Dolayısıyla vize reddi almak hem maddi kayba yol açmakta hem de gelecek başvuruları riske etmektedir. Bu tip olumsuz sonuçlarla karşılaşma ihtimalini düşürerek en güncel başvuru prosedürlerine göre başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla başvurularını gerçekleştirebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1051 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular