image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vize Dilekçe Örneği Nedir?

İngiltere turist vize dilekçe örneği, İngiltere vizesi başvurularında dosyaya eklenen bilgi ve belgelerin bazı hususları net olarak açıklayamaması halinde firmamız müşterilerine CSS Legal uzmanlarınca sağlanmaktadır.  

İngiltere turist vizesi, İngiltere’yi 6 aydan kısa sürelerle ziyaret etmek isteyen başvuru sahiplerinin başvuru yapabildiği vize kategorisidir. Bu kategori ziyaretin hangi amaçla yapılacağına bağlı olarak farklı alt kategorilere sahiptir; iş ziyareti, aile ziyareti, akademik ziyaret vb.

Ziyaret kapsamlı başvurularda tüm İngiltere vizesi türlerinde de olduğu üzere başvuru sahibinin başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gerekir. Başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için başvuru yapılacak olan vize türü belirlendikten sonra danışmanınız tarafından başvuru sahibine sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, formlar İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir.

Yukarıda bahsedilmiş olan vize başvuru prosedürü içerisindeki en önemli işlemlerden biri de başvuru dosyasının hazırlığıdır. Belgelerin ve bu belgelerin tercümelerinin eksiksiz olması yalan beyan içermemesi, sahte evrak olmaması gibi hususlar vize reddi almamak için çok önem arz etmektedir. Yine vize reddi almamak adına İngiltere turist vizesi başvurularında CSS Legal uzmanları bazı durumlarda açıklanması gereken hususlar için ek evrak da isteyebilir. İngiltere turist vize dilekçe örneği de bunlardan biridir. Bu belge, İngiltere vizesi başvurularında dosyaya eklenen bilgi ve belgelerin bazı hususları net olarak açıklayamaması halinde firmamız müşterilerine CSS Legal uzmanlarınca sağlanmaktadır. 

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1064 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular