image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Öğrenci Vizesi Nasıl Alınır?

Kısa Süreli İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, diğer adıyla İngiltere Turist Öğrenci Vizesi, başvuruları karmaşık başvuru prosedürlerine sahiptir.

İngiltere Turist Öğrenci Vizesi olarak alınabilecek olan vize türü, sahiplerine İngiltere’de 6 aya kadar eğitim görme hakkı tanıyan Kısa Süreli İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesidir. Bu vize türü İngiltere Öğrenci Vizesi kapsamında değil, İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi kapsamında değerlendirilmektedir.

Kısa Süreli Öğrenci Ziyaretçi Vizesi alabilmek için başvuru sahiplerinin Birleşik Krallık’a eğitim almak amacıyla geliyor olmaları ve akredite olmuş bir eğitim kurumundan kabul yazısı almış olmaları gerekmektedir. Birleşik Krallık’a eğitim için gelmeyecek olan başvuru sahiplerinin seyahat amaçlarına uygun bir İngiltere vizesi türüne başvurmaları, başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için önemlidir. İngiltere Turist Vizesi kapsamında eğitim görme hakkı, süresi ve hangi kurumlardan eğitim alınabileceği ve benzeri konularda detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımızın sunacağı belge listesindeki belgelerin derlenmesi, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyası başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilir.

CSS & Co Legal Services 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtası ile veya ofislerimizi ziyaret ederek İngiltere vizesi türleri, Kısa Süreli Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere’de kısa sürelerle eğitim görmek için alınabilecek vize türleri, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları konularında detaylı bilgi alabilir ve sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 1017 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular