image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vizesi Uzatma Nasıl Yapılır?

İngiltere Tier 4 Vizesi uzatma başvurusu, İngiltere’de bu vize kapsamında bulunuyorken eğitimin uzaması gibi durumlarda İngiltere içerisinden İngiltere İçişleri Bakanlığına yapılabilir.

İngiltere Tier 4 Vizesi Birleşik Krallık’ta lisans, yüksek lisans, doktora, İngilizce dil okulu, mesleki eğitimler gibi 6 aydan uzun eğitimlere katılacak olan kişilerin başvuru yapabilecekleri puan bazlı bir İngiltere vizesidir. Bu vize ile İngiltere’de bulunan kişilerin vize süresinin bitmesi ancak eğitiminin devam edecek olması gibi durumlarda uzatma yapılabilmesi mümkündür.

İngiltere Tier 4 Vizesi uzatma başvurusu, İngiltere içerisinden İngiltere İçişleri Bakanlığına yapılabilir. Bu başvurularda öncelikle İngiltere İçişleri Bakanlığına posta yoluyla gönderilmek üzere uzmanlarımızın sağlayacağı evrak listesine göre başvuru dosyası için gerekli olan evrakları toplaması gerekir. Evrakların toplanması ve tercümelerinin firmamızca belirlenen limitler dâhilinde olması halinde ücretsiz olarak yapılmasının ardından, vize başvuru ücretinin yatırılması ve başvuru formu doldurulmasıyla birlikte uzmanlarımızın söyleyeceği postanelerden birine biyometrik bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Bunlar yapılarak başvuru prosedürüne uygun vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Başvuru prosedürü hakkında bilgi ve tüm işlemlerde profesyonel destek almak üzere İngiltere içerisinden yapılacak olan başvurularda CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçilebilir.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1181 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular