image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Tier 4 Vizesi ücreti, başvuru işlemleri gerçekleşebilsin diye alınmakta olup başvuru olumsuz sonuçlandığında dahi geri ödeme yapılmamaktadır.

Birleşik Krallık’ta 6 aydan uzun süreli eğitimlere katılmak isteyen kişiler İngiltere Tier 4 Vizesi başvurusu yapabilir. Bu vizeye İngiltere’de ilkokul, ortaokul, lise, üniversite (lisans, yüksek lisans, doktora vb.), mesleki eğitim programları, İngilizce dil eğitimleri vb. eğitimlere 6 aydan uzun süreyle başvuru yapacak olan öğrenciler başvuru yapabilir. Bu başvurularda puan bazlı sistemden 40 puan sağlandığı takdirde başvuru başarılı olarak vize alınabilmesi mümkündür. Puan bazlı sistemden bu puan alınamazsa diğer tüm şartlar sağlansa dahi vize alınamayacaktır.

İngiltere Tier 4 Vizesi danışmanlarımız tarafından başvuru sahibine sağlanacak olan evrak listesindeki evrakların tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formu ve varsa diğer formlar İngilizce doldurulup, İngiltere Tier 4 Vizesi ücreti ödendikten sonra yine danışmanınızca alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine biyometrik bilgilerle birlikte verilmesiyle gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bu işlemlerde hata yapma riskini azaltmak ve başvurudan olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 914 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular