image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere Tier 4 Vize için gerekli evraklar, başvurusunu firmamızla başlatan başvuru sahiplerine kendi kişisel durumlarına göre bir evrak listesi hazırlanması işlemi de uzmanlarımızca sağlanacaktır.

İngiltere’de 6 aydan uzun eğitim görmek üzere İngiltere Tier 4 Vize başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri için gerekli evraklardan ve bu evrakların tercümelerinden oluşan bir başvuru dosyası hazırlanmalıdır. Bu başvuru dosyasına konacak olan belgelerle kişinin gidiş amacı, kalış süresi, masraflarını nasıl karşılayacağı, eğitimi bitince İngiltere’den çıkış yapacağı gibi hususların gösterilebilmesi gerekir.

İngiltere Tier 4 Vize için gerekli evraklar içerisinde mutlaka bulunması gereken en önemli belge Confirmation of Acceptance for Studies (CAS) adı verilen kabul mektubudur. Öğrencinin okulu tarafından gönderilecek olan bu belge öğrencinin akredite edilmiş bir okul tarafından kabul edildiğini gösterir. Bu belgeye ek olarak öğrencinin eğitim, yaşam masrafları vb. hususların nasıl karşılanacağına dair belgelerle de dosya desteklenmelidir. Öğrencinin masrafları kendisi tarafından karşılanabileceği gibi sponsor ya da sponsorlar tarafından da karşılanabilir. Masraflar her kim tarafından karşılanacaksa ona göre sponsorluk belgesi, maaş bordrosu, tapu senedi, kira sözleşmesi gibi gelir ve birikime dair belgeler de danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesinde belirtilen evrakların yanı sıra başvuru dosyasına konulmalıdır.

En az B1 düzeyinde İngilizce dil şartını sağladıklarını gösteren bir IELTS belgesi İngiltere Tier 4 Vize için gerekli evraklar içerisinde yer almaktadır. Başvuru sahipleri CSS Legal ile iletişime geçerek uzmanlarımızdan başvuru süreci ile birlikte dil sınavları hakkında da detaylı bilgi alabilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 908 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular