image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Oturum Vizesi Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Oturum Vizesi ücreti ya da İngiltere Yerleşim Vizesi ücreti çeşitli etmenlere bağlı olarak değişebilmektedir. CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek vize ücretleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Oturum Vizesi ücreti olarak ele alınabilecek ücretler arasında en önemlilerinden birisi vize/başvuru ücreti olacaktır. Başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken vize başvuru formunun doldurulabilmesi için vize/başvuru ücretinin yatırılmış olması gerekmektedir. Vize başvuru formunun doldurulmaması durumunda başvurunun tamamlanması mümkün değildir. Vize başvuru formlarının nasıl doldurulmaları gerektiği ve vize/başvuru ücreti hakkında firmamız uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Oturum Vizesi ücreti içerisinde yer alabilecek bir başka ücret ise başvuru sahiplerinin ihtiyaç duymaları halinde kullanabilecekleri öncelikli servislerden yararlanmaları durumunda ortaya çıkmaktadır. Yalnızca İngiltere Oturum/Yerleşim Vizesi başvurularında kullanılabilecek olan öncelikli servis Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servisdir (Settlement Priority Visa Service). Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis, İngiltere Oturum Vizesi başvurusunun ortalama sonuçlanma süresi olan 90 gün (3 ay/12 hafta) içerisinde değil 15 iş günü içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Bu öncelikli servisin kullanılması durumunda ödenmesi gereken ek bir ücret bulunmaktadır. Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servisin kullanımı, gereksinimleri ve ücretlendirilmesi hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Oturum Vizesi ücreti aynı zamanda başka etmenlere bağlı olarak da değişebilmektedir. Vize ücretleri Dolar üzerinden değerlendirilmektedir ve buna bağlı olarak dolar kurunda yaşanabilecek herhangi bir değişiklik vize ücretlerini de etkilemektedir. Aynı zamanda her yıl 5 Nisan’da İngiltere’de mali yılın sona ermesi de vize ücretlerini değiştirmektedir. Yeni mali yılın başlaması ile birlikte vergiler, harçlar vb. ücretlerde yaşanabilecek artışlar vize ücretlerine de yansımaktadır.

Vize ücretlerinin sürekli değişebildiği göz önüne alındığında başvuru sahiplerinin danışmanlık hizmeti almaları en güncel bilgiler ışığında başvurularını gerçekleştirmelerini sağlayacak ve günlük kur değişimleri gibi durumlardan dolayı zarara uğrama olasılıklarını düşürecektir. CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek vize ücretleri hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, vize başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa 1332 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular