image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Oturum Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere oturum vizesi için gerekli evraklar, başvuru sahibinin hangi oturum iznini içeren İngiltere vizesi türüne başvuru yaptığına bağlı olarak CSS Legal uzmanları tarafından belirlenecektir.

Başvuru yapacak kişilerce İngiltere oturum vizesi de denilebilen İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurularında gerekli olan evraklar başvuru yapacak kişinin İngiltere’de sürekli oturum izni ya da İngiltere vatandaşlığı bulunan kişiye olan yakınlık derecesine bağlıdır. Bu bağlamda başvuru sahibinin eşi, partneri, çocuğu, annesi, babası, kardeşi, amcası, halası, kuzeni gibi akrabalarının her birinin yakınlık derecesi farklı olup bu kişilerin her birinin sağlaması gereken şartlar da farklıdır.

İngiltere vizesi başvurusu için gerekli evrakların ne olduğuna dair bilgi ve evrak listesi firmamız müşterilerine danışmanlarımızca sağlanmaktadır. Başvuru sahibinin gidiş amacı, kalış süresi, şartları gibi hususlar göz önünde bulundurularak belirlenecek olan İngiltere vizesi türüne bağlı olarak evrak listesi oluşturulacaktır. Gerekli olması halinde ek evraklar uzmanlarımızca talep edilebilecektir. İngiltere vizesi başvurularında profesyonel destek almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2381 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular