image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, verildiği takdirde vize sahiplerine Birleşik Krallık’ta 6 aydan kısa süreli eğitim programlarına katılma imkânı sunan bir İngiltere vizesi türüdür. Diğer İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurularının yapılabilmesi için gerekli belgeler vardır.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler arasında bulunan önemli bir belge kişinin İngiltere’de eğitim almak istediği eğitim kurumu tarafından gönderilecek olan kabul/kayıt belgesidir. Kabul belgesi, İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurularında mutlaka sunulması gereken bir belgedir. Kabul belgesi, kişinin başvuru amacının kısa süreli eğitim almak olduğunu, alınacak eğitimin süresini ve içeriğini bildirmesi açısından önemlidir.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi için gerekli belgeler aynı zamanda kişinin gerçekleştireceği İngiltere seyahati esnasında oluşabilecek masrafları karışlayabileceğini belgelemesi için gereken çeşitli belgeleri de içermektedir. İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi kapsamında İngiltere’ye seyahat eden birisinin çalışma izni ya da devlet sosyal yardımlarından yararlanma hakkı bulunmamaktadır. Bu durumda kişi eğer masraflarını kendisi üstlenecek ise buna karşılık gelen paranın kaynağını göstermek durumundadır. Eğer kişinin masrafları bir başkası tarafından karşılanacak ise bunu ispat etmek için başvuru dosyasına bir sponsorluk belgesi eklenmelidir.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru dosyasında oluşabilecek en ufak bir eksiklikte vize memurlarının başvuruları reddedebildikleri bilinmektedir. Firmamız aracılığı ile başvurularınızı gerçekleştirmeniz, başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde gerçekleşmesini sağlayacak ve başvurunuzun olumlu sonuçlanma olasılığını arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanları ile iletişime geçmek, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak veya vize başvuruları, vize başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları ile ilgili her tür konuda bilgi almak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını kullanabilirsiniz.

Bu sayfa 915 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular