image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İngiltere öğrenci vize başvuru formu, başvurusunu firmamız uzmanlarıyla yapan başvuru sahipleri için CSS Legal uzmanlarınca İngilizce olarak doldurulmaktadır.

İngiltere öğrenci vizesine geçerli bir başvuru yapabilmek için İngiltere vizesi türü belirlendikten sonra başvuru dosyası için gerekli olan evrakların yine danışmanlarımızca kişinin durumuna göre hazırlayacakları belge listesine göre toplanması gerekir. Belgelerin toplanmasının ardından firmamızca belirlenen limitler dâhilinde olması koşuluyla evrakların tercümesi firmamızca yapılacaktır. Ardından başvuru/vize ücreti yatırılıp başvuru formu doldurularak İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınmalıdır. Türkiye’de bulunan başvuru merkezlerinin birinden uzmanlarımızca randevu alınarak vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Bu randevuda gerekli belgeler, belgelerin tercümeleri ve biyometrik bilgilerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile vize başvurusu gerçekleştirilebilir.

Yukarıda da bahsedildiği üzere Birleşik Krallık’ta en fazla 6 aya kadar olan İngilizce dil eğitimi, hobi kursu, mesleki eğitim kursu, spor kursu gibi bir eğitime katılabilmek üzere başvurulabilen İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurularında İngiltere öğrenci vize başvuru formu doldurulması işleminde de CSS Legal uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1050 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular