image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluk Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluk çağrı merkezi numarası gibi bir numara bulunmamakta ve başvuru sahipleri konsolosluk yetkililerinden vize danışmanlığı gibi bir hizmet alamamaktadır. Başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türü uzmanlarımızca belirlendikten sonra danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis vb. ihtiyacınız varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bunun yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan vize randevusu sırasında biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izleri ve yüz fotoğraflarından oluşmaktadır. Bunlar teslim edildikten sonra başvuru sahibi vize prosedürlerine uygun bir başvuru yapmış olur.

İngiltere Konsolosluk çağrı merkezi numarası gibi bir numara bulunmamakta ve başvuru sahipleri konsolosluk yetkililerinden vize danışmanlığı gibi bir hizmet alamamaktadır. Başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1356 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular