image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğuna Hitaben İngilizce Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce dilekçe örneği, başvuru sahibinin başvurusu için gerekliyse uzmanlarımız tarafından hazırlanarak başvuru dosyasına eklenecektir.

İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere başvuru merkezlerinden biri yapılabilen İngiltere vizesi başvurularında başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün doğru saptanabilmesi gerekmektedir. Bunun ardından başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla yapan kişilerin başvuru dosyasının hazırlanması aşamasına geçilebilecektir. Danışmanlarımız tarafından kişiye sağlanacak olan ve kişinin durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerin toplanmasına, bunların tercümelerinin yaptırılıp, bütün formların doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinin ardından başvuru yapılabilecektir. Bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyasının teslim edilebilmesi için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasının İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi gerekir.

Başvuru merkezine teslim edilecek olan başvuru dosyasında uzmanlarımızca kişinin şahsi durumu ve amacı göz önünde bulundurularak İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce dilekçe örneği eklenmesi de gerekebilir. Bu tip bir gereklilik halinde başvuru sahiplerine gönderilecek olan evrak listesindeki belgelere ek olarak bu belgenin olmasının da başvurunun güçlendirilmesi için iyi olacağı bilgisi müşteriyle paylaşılmaktadır. Başvurusunu mümkün olan en eksiksiz şekilde yapmak ve buna bağlı olarak olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4851 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular