image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğuna Hitaben Dilekçe Örneği Nasıl Olmalıdır?

İngiltere Konsolosluğuna hitaben dilekçe örneği İngilizce olmalı ve başvuru sahibinin gidiş amacını açıkça ortaya koyabilmelidir.

İngiltere vizesi başvurusu yapılacaksa ve olumlu sonuç alınması isteniyorsa vize başvurularında başvuru prosedürüne uyulması gerekmektedir. Başvuru sahipleri başvurularını yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerini tamamlamalıdır. Bunun ardından tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesi aracılığıyla gerçekleştirebilirler.

Bu başvuru prosedürünün izlenmesinin ardından oluşan başvuru dosyasına İngiltere Konsolosluğuna hitaben dilekçe örneği de konulması gerekebilir. Başvuruda açıklanması gereken bir hususun olması halinde uzmanlarımız kişinin başvuru dosyasına bu belgeyi de ekleyecektir. Bu belge İngilizce olmalı ve başvuru sahibinin gidiş amacını açıkça ortaya koyabilmelidir. Bu belge ve bu belgenin başvuruda gerekli olup olmadığı hakkında bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilebilir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1034 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular