image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Yazı Örneği Nasıl Olmalıdır?

İngiltere Konsolosluğu yazı örneği, İngiltere vizesi başvurusunda uzmanlarımızın gerekli görmesi halinde kişinin başvuru dosyasını güçlendirmek adına dosyaya eklenebilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücreti ödenmesinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuru dosyasında yer alması gereken belgeler vardır. Bu belgeler başvuru sahibinin durumuna ve gidiş amacına göre uzmanlarımızca evrak listesi oluşturularak belirlenmektedir. Bu belgelerden biri olan İngiltere Konsolosluğu yazı örneği, vize başvurusunda uzmanlarımızın gerekli görmesi halinde başvuru dosyasını güçlendirmek adına eklenebilecektir. CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları gerekli gördükleri takdirde başvuru sahiplerinden ek belgeler de talep edebilir. Bu ek belgeler başvuru dosyasını güçlendirmek ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek adına talep edilebilmektedir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 999 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular