image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Sorgulama Nasıl Yapılır?

İngiltere Konsolosluğu vize sorgulama işlemi başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri için uzmanlarımız tarafından yapılmakta ve başvuru sonuçlanır sonuçlanmaz başvuru sahibi bilgilendirilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusundan olumlu sonuç alabilmek için İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirli olan başvuru prosedürüne en uygun şekilde vize başvurusu yapılması oldukça önem arz eder. Başvuru sahiplerinin öncelikle İngiltere’de kalacakları süre boyunca geçerli olacak bir pasaportlarının bulunması ve danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgeleri tamamlayıp uzmanlarımıza göndermesi gerekir. Bu işlemlerin ardından firmamız uzmanları İngiltere vizesi işlemlerine başlayabilirler. Tercüme edilmesi gereken belgelerin tercüme edilmesi, başvuru formlarının İngilizce doldurulması, başvuru ödemeleri yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemlerin tamamlanmasının ardından yine danışmanlarımızla irtibat halinde randevu alınması işlemlerini uzmanlarımızla birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak uzmanlarımızın aldığı randevuda gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine başvuru sahibi tarafından elden teslim edilmesi gerekir. 

Yukarıda bahsedilen vize başvuru prosedürü gerçekleştirildikten sonra İngiltere Konsolosluğu vize sorgulama işlemi de başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri için uzmanlarımız tarafından yapılmakta ve başvuru sonuçlanır sonuçlanmaz başvuru sahibi bilgilendirilmektedir. Başvuru sahibinin pasaportu kişinin talebine göre posta aracılığıyla adresine gönderilebileceği gibi kişi ofisimize gelerek uzmanlarımızdan kendisi de alabilmektedir.

2006 yılından bu yana İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında faaliyetlerini yürüten CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 991 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular