image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Profilo Başvuru Merkezinden Nasıl Randevu Alınır?

İngiltere Konsolosluğu Vize Profilo Başvuru Merkezi, İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini teslim ettiği yerdir.

Birleşik Krallık’a gidecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının (diplomatik pasaport sahipleri hariç) İngiltere vizesi alması gerekmektedir. Birleşik Krallık’ta bulunacağı süre boyunca geçerli olacak bir pasaporta sahip olmayan kişilerin öncelikle pasaport çıkartması gerekecektir. Pasaport çıkartılmasının ardından vize başvuru işlemlerine başlanabilir. Bunun için öncelikle gidiş amacına en uygun vize türünün seçilmesi gerekir. Vize türü belirlendikten sonra ise başvuru formunun doldurulması, başvuru belgelerinin toplanması ve bunların tercümelerinin yaptırılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması, biyometrik bilgilerin verilmesi gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Yukarıda bahsedilen vize işlemlerin çoğu başvuru sahibi başvurusunu CSS & Co Legal Services aracılığıyla yaptığı takdirde firmamız uzmanları tarafından gerçekleştirilecektir. Başvuru sahipleri yalnızca belgelerini uzmanlarımıza gönderme ve vize randevusuna katılarak başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerini verme işlemlerini yapacaktır. İstanbul’dan başvuru yapacak kişiler de bu prosedüre uyarak bir başvuru gerçekleştirmelidir. İngiltere Konsolosluğu Vize Profilo Başvuru Merkezi, İstanbul’dan vize başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin uzmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgilerini teslim ettiği yerdir. Başvuru merkezinden randevu alınması ve diğer tüm İngiltere vizesi işlemleriyle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1337 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular