image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Merkezi Aracılığıyla Mı Vize Başvurularını Kabul Eder?

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Merkezi, Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde yer alan ve İngiltere Konsolosluğunun ön bürosu gibi işlem gören bir kuruluş olup başvurusunu firmamızla gerçekleştirecek başvuru sahiplerinin başvuru merkezi randevusu CSS Legal uzmanlarınca alınmaktadır.

Türkiye’de İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Merkezi bulunan iller Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursadır. Bu İngiltere Vize Başvuru Merkezi birimlerinin birinden İngiltere vize başvuru dosyasını ve biyometrik bilgilerini uzmanlarımızla irtibat halinde aldıkları randevuya katılıp teslim ederek gerçekleştirebilirler. Ancak bundan önce başvuru sahibinin belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, uzmanlarımızca randevunun alınması gerekir. Bu illerin dışında bulunan başvuru sahipleri ise danışmanlarımız tarafından kendilerine en yakın ildeki başvuru merkezine yönlendirilecek ya da kendi istediği başvuru merkezini seçebilecektir.

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Merkezi randevusuna gününde ve saatinde gidecek başvuru sahipleri biyometrik bilgilerini de mutlaka vermelidir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin yüzünün yakın plan bir fotoğrafı ve parmak izlerini kapsamaktadır. İngiltere vizesi başvurusu esnasında bu bilgileri vermek zorunludur ve aksi hallerde vize başvurusu değerlendirilmez. Bu bilgileri vermek zorunlu olduğu için vize başvuruları başvuru sahibi dışında biri tarafından yapılamaz. Yani başvuru sahiplerinin vekâlet vererek İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılacak olan başvurusunu başkasına yaptırmak gibi bir durum kesinlikle mümkün değildir.

2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 909 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular