image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere Konsolosluğu vize başvuru formu doldurma işleminde de diğer İngiltere vizesi başvuru işlemlerinde olduğu üzere CSS Legal uzmanları profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru sahiplerinin danışmanlarımızca kendilerine sağlanacak olan belge listesine göre başvuru belgelerini toplaması gerekir. Bu belgeleri firmamıza gönderdikten sonra diğer başvuru işlemlerine geçilebilecektir. Belgelerin tercümelerinin yapılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru sahibine uygun bir gün ve saatte uzmanlarımızca randevu alınması, başvuru ücretinin yatırılması gibi işlemlerin yanında başvuru formunun da uzmanlarımızca doldurulması gerekmektedir. Formun doldurulması vize başvuru sürecinin en önemli adımlarından biridir. Formun İngilizce olması ve oldukça detaylı olması nedeniyle oldukça zor olması doldururken bir uzmandan destek alma ihtiyacını doğurmaktadır. İngiltere Konsolosluğu vize başvuru formu doldurma işleminde de diğer vize işlemlerinde olduğu üzere danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Konsolosluğu vize başvuru formu doldurma işlemi ve diğer işlemlere ek olarak İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvuruları için doldurulacak olan formda herhangi bir yalan beyanda bulunulmaması da başvurularda önem arz eden hususlardan biridir. Eğer ki başvuru dosyasında herhangi bir yalan bilgi/belge olduğunu tespit edilirse vize reddi kararı verilecektir. Buna ek olarak yalan beyan durumunda İngiltere vizesi reddi kararının yanında başvuru sahiplerine 10 yıl İngiltere vizesi başvuru yasağı cezası da verilebilir. Bu nedenle başvuruyu riske etmemek ve ceza almamak adına kesinlikle formda ya da dosyada gerçek dışı bilgi ve/veya belgeler bulundurulmamalıdır. Ayrıca verilmesi gereken bir bilginin verilmemesi de yalan beyan olarak değerlendirileceği için bu durumdan da kaçınılması gerekir. Hangi durumların yalan beyan olacağı ve başvuruda bunu yapmamak adına CSS Legal uzmanlarından detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 894 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular