image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Randevu Alma Nasıl Yapılır?

İngiltere Konsolosluğu randevu alma işlemi Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinin kişi için en uygun olanından CSS Legal uzmanları tarafından alınmaktadır.

İngiltere’ye gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, diplomatik pasaport sahipleri hariç, İngiltere vizesi alması gerekmektedir. Bu başvuruların başarılı sonuçlanabilmesi için ise başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılması gerekir. Başvuru yapılacak vize türünün belirlenmesinin ardından başvuru sahiplerinin başvuru/vize ücretini yatırma, başvuru formunu doldurma, vize randevusu alma, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ile biyometrik bilgileri vererek başvuruyu gerçekleştirme vb. vize işlemlerini gerçekleştirmesi gerekir. Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin gerçekleştirmesi gereken tüm işlemleri danışmanlarımız vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere gerçekleştirmektedir.

Yukarıda bahsedilen prosedürel işlemlerden biri olan İngiltere Konsolosluğu randevu alma işlemi Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinin kişi için en uygun olanından CSS Legal uzmanları tarafından alınmaktadır. Başvuru sahibi için en uygun olan başvuru merkezinden kişiye en uygun gün ve saatte randevu alınması için başvuru sahipleri uzmanlarımızla irtibata geçebilirler. Randevunun yanı sıra öncelikli/hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç olması halinde bunların alınması işlemleri de uzmanlarımızca gerçekleştirilir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4122 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular